Gelin Saçı Nasıl Olmalıdır?

Gelinlerin merakla bekledikleri düğün günlerinde saç modelleri acaba nasıl olmalı? Önceden defalarca denemeler yapılsa da o güzel gün geldiğinde aynı model olacak mı korkusu..

  • 1 Star
    Loading...

Gelin saçı topuz modelleri ile veya açık saç modelleriyle güzelliklerine güzellik katacaktır. Önemli olan gelinlik modeline göre saça şekil vermek gerecektir. Uzun duvak, kısa duvak taç veya çiçeklerle saçı süslemek kuaförün marifetine de kalmaktadır. Saçlarınızın kısa olması da sorun yaratmaz. İster kaynak veya postiş ekleyerek güzel bir saç modeli yapılabilir. Kısa saç için ek saclar uygulanmasa bile duvakla saçınız zaten güzel gözükecektir.

Gelin saçları için çok model vardır ama yüzünüze gidecek modelleri de önceden deneyerek fikir edinebilirsiniz. Bazen çok abartılı olmayan doğal modeller daha hoş ve zarif duracaktır. Düğün gününüzde saçınıza boya yaptırıp, riske girmemek uygun olur. Çünkü her zaman yaptırttığınız renk tutmayabilir. O güzel gününüzde hayal kırıklığı yaşamamış olursunuz.

En doğrusu üç dört gün önceden boyatmanız uygun olur. Saç bakımlarınıza bu özel günde daha güzel olması için  önceden özen göstermek gerekir. İster kızıl ister siyah ister sarı saçlı olun, duvak takılan bakımlı saçlar muhteşem gözükecektir.

 

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.