Üç Boyutlu A Kesim Gelinlikler

Gelinlik seçimi her gelin adayı için en zor şeylerden biridir. Özellikle vücut tipi, gelinlik seçimindeki en büyük etkendir. Yine de en çok tercih edilen modellerden biri A kesim gelinliklerdir. Son moda ise Üç Boyutlu A Kesim Gelinlikler

  • 1 Star
    Loading...

Üç boyutlu tasarımlımlar, gelinliklere de sıçramaya başladı. Özellikle kesiminden dolayı A Kesim gelinlik modellerine uyum sağlayan üç boyutlu detaylar doğru kullanımda harikalar yaratmaktadır.

Ünlü tasarımcıların son koleksiyonlarında da sık sık görmeye başladığımız Üç Boyutlu A Kesim Gelinlikler , hem gösteriş hem de zerafeti bir araya toplamaktadır.

Üç boyutlu gelinlikler, dokulu gelinlik olarak ta bilinmektedirler. Geçtiğimiz senenin en çok tercih edilen modeli haline gelen dokulu gelinlikler, güzel olduğu kadar oldukça da risklidir. Özellikle A kesim gelinliğin alt kısma doğru genişlemesi ve kabarıklaşmasına ek olarak, üç boyutlu kabarık dokuların gelinliği daha da kabartması nedeniyle, vücudu daha iri gösterir. Bu nedenle kilolu gelinlerin bu modeli tercih ederken 2 kere düşünmesini öneririz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.