Üstü Taşlı Kabarık (Prenses) Gelinlikler

Belki de yıllardır hayallerde olan gelinlik şeklidir kabarık (prenses) gelinlikler. Ancak bir o kadar da çok kullanıldığından dolayı, sıradanlaşmaya başladı artık. Tam bu noktada "Sindirella" gelinlikler imdada yetişiyor.

  • 1 Star
    Loading...

Bilindiği gibi prenses gelinliğin sevilmesinin en büyük sebebi, gösteriş ve zerafeti birleştirmesidir. Aynı zamanda prenses gelinlikler gerek dantel motiflerle, gerekse taşlarla kolayca süslenebilmektedirler.

Renk şeçenekleri en geniş yelpazeye sahip olan kabarık modellerde, beyazın en açık tonlarından sarıya, hatta pembe ve maviye kadar sırıtmamaktadır.

Prenses gelinlikler, yapısı gereği oldukça iddialı bir gelinlik modelidir. Bu nedenle gelinliği abartısızca, ayarında süslemek gerekmektedir. Kabarık eteğin kattığı abartıyı, zevkinize göre taşlarla arttırabilir yada dantel motifler kullanarak daha minimalize edebilirsiniz.

Özellikle prenses gelinliklerin taşla birlikte kullanılması, pahalı imajı veren bir dokunuştur. Çünkü son dönemde oldukça ucuz taş süslemeler çıksa da, yıllardan gelen pahalı taş algısı halen devam etmektedir.

Taşların gelinliğe profesyonelce yerleştirilmesi ve tasarımın tamamlanması en önemli noktadır.Düzgün tasarlanmamış bir model oldukça basit bir görüntüye de sebebiyet verebilmektedir.